Condominios Isla Iguana #2
Το Condominios Isla Iguana #2 Πουέρτο Βαγιάρτα βρίσκεται στην περιοχή Marina Puerto Vallarta, 10 λεπτά οδικώς από το αεροδρόμιο Πουέρτο Βαλιάρτα.
Αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται πολύ κοντά σε Taboo show girls & dinner και 15 λεπτά οδικώς μακριά από Πεζόδρομος Puerto Vallarta. Εμπορικό κέντρο Plaza Principal είναι σε απόσταση 6 χλμ. μακριά.
Τα δωμάτια διαθέτουν θέα στη θάλασσα. Επίσης παρέχονται ιδιωτικά μπάνια, εξοπλισμένα με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
El Callejon de la Marina και La Barra Cerveceria με ποικιλία πιάτων απέχουν 350 μέτρα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Glass Gallery EM4760 χλμ.
- Canopy Bay3723 χλμ.
- Plaza Caracol2729 χλμ.
- Όρμος Banderas2012 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πουέρτο Βαλιάρτα Αεροδρόμιο4,8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού βρίσκεται το Condominios Isla Iguana #2;
Το Condominios Isla Iguana #2 βρίσκεται κοντά σε Φάρος El Faro. - 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από το Condominios Isla Iguana #2;
Θα χρειαστούν 30 από το Condominios Isla Iguana #2 λεπτά με τα πόδια μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πουέρτο Βαλιάρτα απο το Condominios Isla Iguana #2 Πουέρτο Βαγιάρτα;
Το αεροδρόμιο Πουέρτο Βαλιάρτα απέχει 0,5 χλμ. από το Condominios Isla Iguana #2. - 🕌
Τι αξιοθέατα έχει κοντά στο Condominios Isla Iguana #2;
Φάρος El Faro καθώς και Taboo show girls & dinner είναι τα πλησιέστερα στο Condominios Isla Iguana #2 αξιοθέατα. - 🍹
Ποια είναι τα καλύτερα εστιατόρια στην περιοχή του Condominios Isla Iguana #2 Πουέρτο Βαγιάρτα;
Τα καλύτερα εστιατόρια κοντά στο Condominios Isla Iguana #2 Πουέρτο Βαγιάρτα είναι El Callejon de la Marina και La Barra Cerveceria, και βρίσκονται σε απόσταση 350 μέτρων. - ❓
Ποια είναι η πολιτική ακύρωσης στο Condominios Isla Iguana #2;
Το Condominios Isla Iguana #2 έχει δωρεαν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.